ePUAP


Elektroniczna Skrzynka Podawcza (ESP) jest systemem służącym do przesyłania dokumentów i formularzy elektronicznych do instytucji publicznej.

Elektroniczna Skrzynka Podawcza Publicznego Przedszkola nr 2 im. Janusza Korczaka w Radomsku została założona na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP): www.epuap.gov.pl. Adres skrytki  to:

/pp2radomsko/SkrytkaESP

W celu wysłania pisma (wniosku/zapytania/skargi) za pomocą Elektronicznej Skrzynki Podawczej niezbędne jest spełnienie następujących warunków:


Pismo do Publicznego Przedszkola nr 2 im. Janusza Korczaka w Radomsku (i ewentualne załączniki) najwygodniej przekazać korzystając z gotowego formularza.

Po wybraniu linku do usługi, należy:

  • kliknąć przycisk "Załatw sprawę"
  • zalogować się lub utworzyć konto użytkownika (jeśli użytkownik go nie posiada)
  • w polu "Ustaw/zmień adresata" należy wskazać adresata poprzez wpisanie w wyszukiwarce frazy "Publiczne Przedszkole nr 2 im. Janusza Korczaka w Radomsku" lub "pp2radomsko"
  • wypełnić treść pisma oraz ewentualnie dodać załączniki; wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednego formularza (dokumentu elektronicznego) nie może przekroczyć 5MB


Podania (żądania, wyjaśnienia, odwołania, zażalenia) muszą zostać uwierzytelnione poprzez zastosowanie podpisu elektronicznego lub profilu zaufanego ePUAP, natomiast nie muszą być podpisywane elektronicznie skargi oraz wnioski o udostępnienie informacji publicznej.

Po wysłaniu dokumentu elektronicznego nadawca otrzymuje automatycznie potwierdzenie o odebraniu przesyłki przez Publiczne Przedszkole nr 2 im. Janusza Korczaka w Radomsku - tzw. Urzędowe Potwierdzenie Przedłożenia (UPP).

Odpowiedzi na pisma złożone do Publicznego Przedszkola nr 2 im. Janusza Korczaka w Radomsku przez ESP są wysyłane w postaci wskazanej przez nadawcę dokumentu (papierowej lub elektronicznej). W przypadku wysyłki elektronicznej adresat ma 14 dni na potwierdzenie odbioru dokumentu. Jeżeli tego nie uczyni - dokument uważa się za skutecznie doręczony.

Zdjęcie epuap.png
 
Informacja wytworzona przez:
Jolanta Ślęzak , w dniu:  25‑03‑2020 12:40:30
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Jolanta Ślęzak
email: dyrektorpp2@radomsko.pl tel.:44 685 45 49 fax: 44 685 45 48
, w dniu:  25‑03‑2020 12:40:30
Data ostatniej aktualizacji:
15‑12‑2022 23:31:19
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie